KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246438
nr 1424 6438
Petri B. Signerad. Olja på duk, 110x111cm, oramad.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:33:28
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr